Понеділок 30 березня 2020 р. 01:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

ДПІ інформує

На Чернігівщині припинено торгівлю алкогольним сурогатом

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, спільно із прокуратурою Чернігівської області, викрили факт незаконного зберігання і реалізації небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

Зберігався фальсифікат в гаражних приміщеннях одного з гаражних кооперативів, розташованого в м. Чернігові.

Реалізація небезпечної продукції здійснювалась в пластиковій тарі та в тарі «bag-in-box» через торгівельну мережу м. Чернігова.

За результатами проведених обшуків з незаконного обігу вилучено 800 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв орієнтовною вартістю 136 тис грн та автомобіль, який використовувався ділками у незаконній діяльності. Всього вилучено ТМЦ на суму 436 тис гривень.

На даний час триває досудове розслідування по кримінальному провадженню, зареєстрованому за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.