Неділя 29 березня 2020 р. 23:37 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

За приватизовані земельні ділянки земельний податок сплачують власники

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу громадян – членів садівничих товариств на наступне. У разі, якщо земельні ділянки у садівничому товаристві приватизовані громадянами (членами садівничого товариства) і у таких громадян є документ, що засвідчує право на земельну ділянку, то платником плати за землю є власники земельних ділянок, тобто самі громадяни, за виключенням тих, хто згідно зі ст.281 Податкового кодексу України має пільги щодо сплати земельного податку.  

Садівниче ж товариство є платником земельного податку за земельні ділянки, включаючи землі загального користування, надані такому товариству для ведення садівництва, і щодо яких члени товариства не оформили право власності на свою земельну ділянку.

Додамо, що нарахування фізичним особам сум податку за землю проводиться контролюючими органами, які до 1 липня поточного року надсилають платникові податкове повідомлення-рішення щодо сплати податку.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.