Вівторок 07 квітня 2020 р. 10:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

Чернігівська ОДПІ інформує про надані адміністративні послуги

У Центрі обслуговування платникам податків пропонується 100 найменувань адміністративних послуг, які можуть надавати співробітники Чернігівської ОДПІ, зокрема, отримання усних консультацій, дозвільних документів, довідок, витягів, приймання податкової звітності, кореспонденції тощо. За перше півріччя поточного року  надано майже 32,0 тисячіадміністративних послуг.

Найбільше звернень громадян було за отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків - 10945 випадків.

За  отриманням картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків звернулось більше 8,0 тисяч громадян.

В поточному році зареєстровано 2311 платників єдиного податку, здійснено 2301 реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, здійснено 1992 реєстрацій книг обліку розрахункових операцій, видано 1310 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

За підтвердженням статусу податкового резидента України звернулось 423 осіб, отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями бажали 416 осіб, на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами отримати ліцензії бажали 285 осіб. Більш ніж 315 суб’єктів господарювання скористалися послугою з реєстрації РРО. 

За внесенням до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта звернулось 116 осіб.

З метою включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій звернулось 45 осіб, звернулося за перереєстрацією 71 особа.

Кількість звернень по решті найменувань адміністративних послуг за їх отриманням не значна, або не було.  Відмов  у наданні адміністративних послуг в першому кварталі не зафіксовано.

Ознайомитись з інформацією щодо режиму роботи та координації Центру обслуговування платників у м. Чернігові, Городнянського та Ріпкинського відділень Чернігівської ОДПІ можна у відповідному банері на субсайті ГУ ДФС у Чернігівській області (www.ch.sfs.gov.ua). 

 

Чернігівська  ОДПІ

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.