Понеділок 25 травня 2020 р. 06:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

Чернігівські митники затримали елітний автомобіль за підозрою у підробці документів

У пункті пропуску «Сеньківка» співробітники митниці затримали автомобіль «TOYOTA RAV4 HYBRID», який намагалися вивезти з України за підробленими документами. 

За кермом автомобіля знаходився 35-річний наш співвітчизник. При перетині кордону він скерував автомобіль на смугу спрощеного контролю. Проте, після аналізу наданих до митного контролю документів, митники запропонували громадянину перемістити автомобіль на смугу «червоного коридору» для проведення поглибленого контролю.

Підозру викликали документи на авто. Перевірку здійснювали з використанням даних «Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів». Першочергово встановили, що бланк доручення на право розпорядження та керування транспортним засобом - фіктивний. Тобто, згідно офіційних даних бланк з таким номером був витрачений набагато раніше дати видачі доручення.  

При подальшій перевірці митники виявили й інші важливі нюанси. За допомогою митних баз даних встановили, що даний автомобіль вже проходив митне оформлення минулого року у Київській митниці ДФС. Це допомогло викрити різниці у номері двигуна. Тобто, викарбуваний на двигуні номер не відповідав серійному номеру, вказаному у документах, та не комплектувався заводом виробником. Ймовірно номер на двигуні «перебитий» з якоюсь протизаконною метою… 

Митниками складено протокол про порушення митних правил (ч.1 ст. 483 Митного кодексу України). Автомобіль, вартість якого за попередньою оцінкою може сягати близько півмільйона гривень, затриманий до рішення суду.  
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.