Субота 04 квітня 2020 р. 23:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівська міська виконавча  дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє про наявність путівки на відновлювальне  лікування до реабілітаційного відділення  клінічного санаторію "Роща" (Харківський р-н., с. Пісочин)  з 05.09.2016 року (можливе перенесення терміну заїзду).

Показання для лікування: первинний чи повторний гострий інфаркт міокарда, операцій на серці та магістральних судинах.

Лікувальні процедури та діагностичні обстеження: аерозольтерапія, массаж комірцевої зони, ароматерапія, спелеотерапія (соляна шахта), апаратна фізіотерапія, лазерне опромінення крові, світлолікування, фітотерапія та інші.

Путівка виділяється безкоштовнолікувально-профілактичним закладом по рішенню відбіркової комісії.

Термін реабілітаційного лікування – 24 дні. На даний період видається листок непрацездатності. Передача путівки іншій сторонній особі, поділ її на декількох осіб, зменшення терміну лікування – забороняється. Застраховані особи дістаються у санаторій самостійно.

За більш детальною інформацією звертатися до Чернігівської міської виконавчої  дирекції: вул. Музична, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040.