Субота 04 квітня 2020 р. 08:07 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівська міська виконача дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що з 1 липня  розпочато прийняття звітності за I півріччя 2016 року за формою Ф4-ФСС з ТВП.

Звіт складається наростаючим підсумком з початку року. Варто зазначити, що у разі відсутності у страхувальника зобов'язання перед Фондом на 01.04.2016 та оборотів у другому кварталі, звіт не подається.

Звертаємо увагу, що звітність до Фонду може подаватися також в електронній формі. Для цього необхідно попередньо заключити відповідний договір з міською дирекцією.

При виявленні помилки у зданому звіті страхувальник має право до кінця встановленого терміну повторно його сформувати та подати. Чинним вважається останній звіт.

Нагадуємо, що термін подання звітності закінчується  20 липня.

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення
Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності