Субота 04 квітня 2020 р. 07:54 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Більше 27 мільйонів перераховано працівникам Чернігова по листках непрацездатності

Головним завданням міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності було і залишається своєчасне та в повному обсязі фінансування підприємств, установ та організацій міста Чернігова на виплату допомог застрахованим особам.

Кожен працюючий, а їх у Чернігові налічується понад 85 тисяч, має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Так, з початку року, на виплату гарантованих державою соціальних допомог громадянам перераховано понад 27 мільйонів гривень, в тому числі по тимчасовій непрацездатності – 19 мільйонів та на допомогу по вагітності та пологах працюючим жінкам – 8 мільйонів.

Не залишились без уваги і роботодавці, які звернулися за фінансуванням на поховання застрахованих осіб працездатного віку. З початку року на надання таких виплат спрямовано 112 тисяч гривень.

Всі підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці отримують фінансування від Фонду в повному обсязі і в терміни передбачені законодавством.

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності