Неділя 29 березня 2020 р. 23:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Про розмір допомоги з Фонду з урахуванням зміни мінімальної зарплати

З 1 травня, згідно із Законом України "Про Державний бюджет на 2016 рік", змінився розмір мінімальної заробітної плати - 1450 грн.,  у погодинному розмірі - 8,69 грн.

Тому, з урахуванням норм  п. 2 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, розмір допомог у розрахунку на місяць становитиме:

- по тимчасовій непрацездатності не більше розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску (36250 грн.);

- по вагітності та пологах не більше розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску (36250 грн.) та не менше, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на час настання страхового випадку (з 01.01.2016 – 1378 грн., з 01.05.2016 - 1450 грн.).

Чернігівська міська виконавча
дирекція обласного відділення