Неділя 05 квітня 2020 р. 00:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

До відома керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців.

Відповідно до Порядку придбання та забезпечення дитячими новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.10.2007р. № 48 закупівля і розподіл дитячих новорічних подарунків у 2011 році буде здійснюватись Фондом централізовано.

Для забезпечення новорічними подарунками дітей, яким станом на 1 січня 2012 року не виповнилося 14 років, підприємствам (установам, організаціям), суб”єктам підприємницької діяльності необхідно до 01 листопада 2011 року подати до Чернігівської міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності заявки про виділення подарунків. За інформацією звертатися за телефонами: 678-235; 678-236; 678-237; 678-238.