Неділя 05 квітня 2020 р. 01:54 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

До відома керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців.

Чернігівська міська виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, з метою своєчасного і всебічного формування програми щодо відновлення здоров”я застрахованих осіб і членів їх сімей на 2012 рік, надання застрахованим особам соціальних послуг, передбачених Законом України “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування у зв”язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” (планування путівок на санаторно-курортне лікування, фінансування оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих закладах, планування необхідної кількості новорічних подарунків) необхідно до 15 жовтня 2011 року надати інформацію в електронному або в паперовому вигляді за формами:

Список дітей  застрахованих осіб віком до 18 років по ___________________________________

(назва підприємства, установи, організації)

№ п/п Прізвище, ім"я, по-батькові дитини (повністю)   Дата народження
число  місяць  рік

Відомості про часто та довго хворіючих осіб по ___________________________________

(назва підприємства, установи, організації)

№ п/п   Кількість часто та довго хворіючих осіб   Кількість застрахованих осіб, які знаходяться на диспансерному обліку
Всього  в тому числі діти