Неділя 05 квітня 2020 р. 00:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У зв”язку зі складною санепідемічною ситуацією, яка склалася в окремих областях України, з метою посилення санітарного контролю в оздоровницях, а також із зверненням до Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ЗАТ “Трускавецькурорт”, що Законом України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” від 24.02.1994 № 4004-XII передбачено перелік документів, які необхідні для поселення дітей в санаторно-курортні  заклади, а саме:

1. Свідоцтво про народження дитини.

2. Санаторно-курортна картка (форма № 076/О).

3. Висновок лікаря дермотолога про відсутність заразних захворювань шкіри.

4. Довідка від лікаря педіатра або епідеміолога про епідоточення дитини контакт з інфекційними хворими протягом 21-го дня), видану за місцем прописки дитини.

5. Карта профілактичних щеплень, видана дитячою поліклінікою за місцем прописки дитини.

Комісіям (уповноваженим) із соціального страхування підприємств, установ, організацій необхідно дану інформацію довести застрахованим особам при видачі путівок до санаторно-курортних закладів України.