Неділя 05 квітня 2020 р. 00:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464, Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 №2240-III, «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 №270 «Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 № 455, «Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 №532/274/136-ос/1406, «Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності», затвердженого постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22.12.2010 №26, «Методики опрацювання заяв-розрахунків робочими органами Фонду», затвердженої директором Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 19.04.2011 та на виконання  заходів по упередженню неправомірного віднесення витрат за рахунок коштів Фонду на отримання фінансування для виплати застрахованим особам матеріального забезпечення по невиробничому травматизму, затверджених наказом виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 07.07.2011 № 73 з 01 серпня 2011 року по кожному випадку невиробничого травматизму проводиться рослідування за участю працівника Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду. В зв’язку з чим,  страхувальники невідкладно письмово, або усно з послідуючим письмовим повідомленням, повідомляють  Чернігівську міську виконавчу дирекцію обласного відділення Фонду про кожний випадок невиробничого травматизму.

Без висновків комісії страхувальника за участю у розслідуванні працівника Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, щодо правомірності або безпідставності віднесення витрат за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності отримання фінансування для виплати застрахованим особам матеріального забезпечення по невиробничому травматизму неможливо.