Неділя 05 квітня 2020 р. 00:02 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням від 18.01.2011 № 4 страхувальники зобов’язані подати  до Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду  соціального страхування з тимчасової втрати працездатності звіт за формою – Ф4 ФСС з ТВП за перше півріччя 2011 року не пізніше 20 липня поточного року.

Звіт за формою – Ф4 ФСС з ТВП не подається у разі:

відсутності у страхувальника заборгованості по субрахунку 652 на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунку у звітному кварталі;

наявності заборгованості за Фондом на початок року та відсутності оборотів по субрахунку 652 у звітному кварталі.

За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.

Страхувальникам, у яких заборгованість за страхувальником, що мала місце на початок 2011 року, залишилась не погашеною станом на 01.07.2011 року, необхідно надати разом зі звітом за формою – Ф4 ФСС з ТВП за перше півріччя 2011 року розшифровку цієї заборгованості по складових (прострочена, пов’язана з невиплатою заробітної плати та ін.), яку необхідно оформити у вигляді листа з обов’язковим підписом керівника та головного бухгалтера, завіреного печаткою підприємства.

За більш детальною інформацією щодо подання звітності по коштах Фонду  можна звернутися до Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за адресою: м.Чернігів, вул.Музикальна, 1-А та за телефонами: 678-237; 678-238; 6787-241; 678-235.