Субота 04 квітня 2020 р. 23:56 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 № 17 проводиться часткове фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб віком від 7 до 18 років у дитячих закладах оздоровлення. Кошти Фонду виділяються на харчування дітей (у частині вартості набору продуктів харчування) - не більше 35 гривень на один людино-день, на  лікування та культурне обслуговування дітей - не більше 3 гривень на один людино-день з розрахунку на оздоровчу зміну.

Для отримання часткового фінансування на придбання путівки, батькам необхідно звернутися з заявою до комісії (уповноваженого) із соціального страхування за основним місцем роботи. Організаціям —страхувальникам часткове фінансування на оплату дитячих путівок здійснюється шляхом перерахування коштів робочим органом відділення Фонду відповідно до наданої заявки та калькуляції вартості путівки.

Літнє оздоровлення та відпочинок дітей проводиться  в оздоровчих закладах області та за її межами, у відповідності до переліку мережі дитячих закладів оздоровлення, затвердженої правліннями відділень Фонду. Всі дитячі заклади оздоровлення розташовані в мальовничих куточках екологічно чистих районів області  та інших регіонів. Протягом оздоровчих змін діти отримують чудовий відпочинок та медичну допомогу.

Найбільш популярними серед юних чернігівців та їх батьків є дитячі заклади оздоровлення «Юний хімік» (с.Седнів), «Електронік» (с.Снов’янка), «Остреч» (м. Мена) та інші місцеві оздоровчі заклади.

Для охоплення оздоровленням дітей застрахованих осіб малочисельних організацій організовуються групи до дитячого оздоровчого табору “Супутник”, с.Медведево, Чорноморський р-н, АРК.

Застраховані особи, які виявили бажання оздоровити дитину в дитячих закладах оздоровлення з частковим фінансуванням за рахунок коштів  Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, повинні звернутися до Чернігівської міської виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду за адресою: м.Чернігів, вул.Музикальна, 1-А або отримати консультацію за тел: 678-236, 678-238.