Четвер 28 травня 2020 р. 03:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Вітання з Днем працівника соціальної сфери

Відповідно до Указу Президента України від 13 квітня 1999 року № 374/99 у першу неділю листопада в Україні відзначається професійне свято – День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин та матеріального забезпечення.

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю вас із  професійним святом!

Нехай ваша компетентність, професіоналізм, працьовитість та  душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Міцного здоров’я вам, щастя, любові, успіхів, благополуччя та домашнього затишку.

Хай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян!

Директор Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

В. І. Бахмацька