Понеділок 25 травня 2020 р. 07:16 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

За 9 місяців 2016 року на виплату лікарняних працівникам міста Чернігова перераховано понад 40 млн. грн

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, до компетенції якого входить надання застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання вживає всіх необхідних заходів для соціального захисту працюючих громадян.

На отримання виплат з Фонду має право кожна особа, із заробітної плати якої сплачується єдиний соціальний внесок.

На оплату листків непрацездатності у зв’язку з хворобою працюючих спрямовано 27,8 млн. грн., що на 2,8 млн. грн. (11,4 %) більше минулорічного показника.

Особливе значення приділяється виплаті матеріального забезпечення вагітним жінкам на період відпустки по вагітності та пологах. Фінансування даних виплат склало 12,6 млн. грн. Сума допомоги порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 1 млн. грн. (8,6 %).

Не залишились без уваги і страхувальники, які звернулися за виплатою допомоги на поховання застрахованих осіб працездатного віку. На надання таких виплат спрямовано 162,8 тис. грн.

Чернігівська міська виконавча дирекція прикладає максимум зусиль для надання гарантованих державою соціальних виплат з метою безперебійного функціонування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Роботодавцям та комісіям із соціального страхування висловлюємо вдячність за плідну співпрацю у реалізації заходів щодо соціального захисту застрахованих осіб та членів їх сімей.

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності