Четвер 28 травня 2020 р. 05:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівською міською виконавчою дирекцією обласного відділення Фонду 25 жовтня 2016 року під головуванням  директора Бахмацької В.І. проведено семінар з актуальних питань загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Мета семінару - донести до страхувальників м. Чернігова повну та всебічну інформацію про зміни в законодавстві для недопущення порушень в їх роботі, а також взаємодія з органами Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

На початку заходу директор поінформувала всіх присутніх щодо процесу реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності шляхом злиття з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та утворення Фонду соціального страхування України.

Запрошена на семінар начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові Мурашко Т.А. розповіла про  соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві, що є обов"язковою і необхідною основою соціальної стабільності.

Щодо порядку призначення матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності доповів начальник сектору надання матеріального забезпечення виконавчої дирекції обласного відділення Загуменний О.М. Він нагадав про зміни, які внесені до  Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 №1266 та діють з липня минулого року. Повідомив про право фізичних осіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, на матеріальне забезпечення за соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Звернув увагу голів комісій (уповноважених) із соціального страхування на їх права та обов’язки, а також повноваження.

Про застосування норм діючого законодавства та порушення, які виявляються  у страхувальників при проведенні перевірок, розповів начальник контрольно-ревізійного відділу виконавчої дирекції обласного відділення  Попелуха С.А.

З порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення  застрахованим особам ознайомила завідувач фінансового відділу-головний бухгалтер міської виконавчої дирекції Бова І.В. Питання самостійного виправлення помилок страхувальниками у звітності та при нарахуванні матеріального забезпечення теж не залишилось поза увагою.

Зацікавленість присутність викликала інформація директора міської виконавчої дирекції Бахмацької В.І. про надання соціальних послуг працюючим м. Чернігова з відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

Завершення семінару відбулось у форматі запитань - відповідей та активної дискусії. Учасники заходу адресували фахівцям низку запитань щодо порушених тем, на які отримали вичерпні відповіді.

На семінарі були присутні 175 чоловік - представники 49 тисяч застрахованих осіб.

Чернігівська міська виконавча дирекція
обласного відділення Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати працездатності