Понеділок 25 травня 2020 р. 08:43 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Дитина захворіла у період відпустки батьків. Чи оплачується лікарняний по догляду?

 

 Умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, в т.ч. по догляду за хворою дитиною віком до 14 років, визначені у ст. 22 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування".

У разі захворювання дитини допомога по догляду за нею не надається, якщо застрахована особа перебувала у цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці, у зв'язку з навчанням або творчій відпустці.

Зауважимо, що підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є виданий у встановленому законодавством порядку листок непрацездатності.

З урахуванням норм  п. 3.15. р. 3  Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 13.11.2001 N 455, листок непрацездатності у таких випадках не видається.

В той же час, якщо захворювання дитини продовжується після закінчення відпустки, то даний період підлягає оплаті.

   

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.