П’ятниця 29 травня 2020 р. 18:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

25 жовтня 2016 року відбудеться семінар з актуальних питань загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Місце проведення:  м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 105/А (на базі підприємства "НМЦ" профспілок).

Питання, які будуть розглядатись:

·       Про актуальні питання надання  матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Доповідач: Загуменний О.М., начальник сектору надання матеріального забезпечення виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

·       Права і обов’язки комісії (уповноваженого) із соціального страхування.Про    матеріальне забезпечення за соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності фізичних осіб-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

Доповідач: Чайковська А.К., завідувач відділу соціальних виплат і перевірок страхувальників Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

·       Про застосування норм діючого законодавства та порушення встановлені у страхувальників при проведенні перевірок.

Доповідач: Попелуха С.А., начальник контрольно-ревізійного відділу виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

·       Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам.

Доповідач: Бова І.В., завідувач фінансового відділу-головний бухгалтер Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

·       Надання соціальних послуг з відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Доповідач: Бахмацька В.І., директор Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

·       Соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві – обов’язкова і необхідна основа соціальної стабільності.

Доповідач: Мурашко Т.А., начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Чернігові.

Щиро запрошуємо взяти участь!