Четвер 28 травня 2020 р. 04:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Увага! Звітуємо вчасно!

 

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує про обов'язковість надання звітності за 9 місяців 2016 року за формою Ф4-ФСС з ТВП.Термін подачі до 20 жовтня поточного року!

 Звіт складається наростаючим підсумком з початку року. Варто зазначити, що у разі відсутності у страхувальника зобов'язання перед Фондом на 01.07.2016 та оборотів у третьому кварталі, звіт не подається.

 Звертаємо увагу, що звітність до Фонду може подаватися також в електронній формі. Для цього необхідно попередньо заключити відповідний договір з міською дирекцією.

 При виявленні помилки у зданому звіті страхувальник має право до кінця встановленого терміну повторно його сформувати та подати. Чинним вважається останній звіт.

 

 Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.