Четвер 28 травня 2020 р. 04:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Увага! Звітуємо вчасно!

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує про обов'язковість надання звітності за 9 місяців 2016 року за формою Ф4-ФСС з ТВП.Термін подачі до 20 жовтня поточного року!

Звіт складається наростаючим підсумком з початку року. Варто зазначити, що у разі відсутності у страхувальника зобов'язання перед Фондом на 01.07.2016 та оборотів у третьому кварталі, звіт не подається.

Звертаємо увагу, що звітність до Фонду може подаватися також в електронній формі. Для цього необхідно попередньо заключити відповідний договір з міською дирекцією.

При виявленні помилки у зданому звіті страхувальник має право до кінця встановленого терміну повторно його сформувати та подати. Чинним вважається останній звіт.

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності