Вівторок 07 квітня 2020 р. 09:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

До уваги страхувальників м. Чернігова!

27 вересня 2016 року тижневик «Головбух: Бюджет» проводить безкоштовний Всеукраїнський Форум Бухгалтерів бюджетної сфери за адресою: проспект Миру, 43 (Чернігівська обласна рада, великий сесійний зал).

Реєстрація о 9:00, початок заходу о 10:00 (сценарій проведення додається).

Звертаємо увагу, що по питаннях призначення матеріального забезпечення за рахунок коштів ФСС з ТВП доповідає завідувач відділу соціальних виплат і перевірок страхувальників Чернігівської  міської  виконавчої дирекції  Чернігівського  обласного відділення Фонду А. К. Чайковська.

З метою недопущення порушень діючого законодавства запрошуємо бухгалтерів взяти участь у семінарі.

Для участі потрібно обов’язково пройти попередню реєстрацію. Детальніше на порталі gbb.com.ua

Сценарій проведення Всеукраїнського ФОРУМУ бухгалтерів бюджетної сфери

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності