16 грудня 2005 р.

У Чернігові пройшли перші Миколаївські читання

До Дня Святого Миколая у Чернігівській обласній бібліотеці імені Короленка вперше пройшли Миколаївські читання, присвячені проблемам морально-етичного виховання молоді. Як повідомила бібліотекар Вікторія Солонікова, перші Миколаївські читання названі біблійним висловом "Навчи юнака на початку шляху його і він не зійде з нього, навіть коли зістариться". До студентів духовного училища та Чернігівської філії МАУП звернувся Єпископ Чернігівський і Ніжинський владика Амвросій. Він порівняв ініціативу обласної бібліотеки з Успенськими читаннями, проведення яких стало традиційним для Києво-Печерської Лаври. Владика Амвросій відзначив важливість запропонованої до обговорення теми. "Вихована молодь – окраса не лише сім'ї, а й держави", - сказав він. Учасники Миколаївських читань зробили висновок, що Україні вкрай необхідні серйозні державні програми, спрямовані на захист моралі і духовності.