15 грудня 2005 р.

ПРЕС-АНОНС

16 грудня у Чернігові на базі міської лікарні №3 відбудеться чергове заняття обласної школи менеджерів системи охорони здоров'я. Тема заняття: "Про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади в управлінні охорони здоров'я Чернігівської міської ради". У занятті беруть участь начальники управлінь, відділів охорони здоров'я районів та міст області, керівники обласних і міських закладів охорони здоров'я Чернігівської області, головні фахівці управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради. Розглядатимуться питання про основні напрямки розвитку медичної служби Чернігова, стиль і методи роботи управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради, впровадження стратегічного планування в діяльність системи медичної допомоги, організацію роботи зі зверненнями громадян, правила організації діловодства та проведення ділових нарад. Початок о 10 годині.