9 грудня 2005 р.

Чернігів готується до Нового року

У Чернігові цього року вперше проводитиметься конкурс на кращого Діда Мороза. – Про це повідомив сьогодні під час засідання організаційного комітету начальник управління культури міської ради Олег Васюта. За його словами, конкурс "Новорічне свято-2006" проходитиме 21-23 грудня у міському Палаці культури. У конкурсі можуть взяти участь усі бажаючі організації, установи, підприємства і заклади без обмеження кількості учасників. "Центральною фігурою конкурсної програми обов'язково повинен бути Дід Мороз", - сказав Олег Васюта. Переможці отримають грошові винагороди і будуть представляти свої програми на Красній площі протягом Новорічних і Різдвяних свят. Цього року у місті також готується нова схема святкового оформлення фасадів будинків. Традиційно у школах міста буде проводитися конкурс на кращу новорічну іграшку. Найкращі зразки прикрасять головну ялинку міста, урочисте відкриття якої планується на 25 грудня.