Субота 19 жовтня 2019 р. 13:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У дворах чернігівських багатоповерхівок ремонтують міждворові проїзди

Капітальний ремонт внутрішньобудинкових проїздів у Чернігові продовжується. Протягом декількох днів тривають будівельні роботи у дворах  багатоповерхівок по вул.Самострова, 9 та 11.

Тут уже демонтували старий бортовий камінь та виконали підготовчі роботи. Зараз працівники підрядної організації облаштовують плиткою пішохідні тротуари, загальна їх площа 300 кв.м2.

Наступний етап – асфальтування проїздів, орієнтовно до 1 тис. квадратних метрів

За словами підрядника, будівельне сміття, яке лежить біля будинку, вивезуть по завершенню робіт, орієнтовно через два тижні.

Як відомо, вже третій рік у Чернігові активно ремонтується асфальтне покриття дворів висоток. За цей час вдалося капітально відремонтувати проїзди у дворах висоток загальною площею 81 тис. метрів квадратних (із 982 тис. метрів квадратних загальної їх площі).

Пресслужба Чернігівської міської ради

01 липня 2019 р.