25 червня 2019 р.

Розпочалося засідання сорок третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання (ОНОВЛЕНО)

У залі засідань Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7) щойно розпочалося засідання сорок третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання. Присутні міський голова і 38 депутатів.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

Додатково до порядку денного на початку засідання внесене питання «Про недодержання умов продовження терміну дії договору оренди цілісного майнового комплексу КЕП «Чернігівська ТЕЦ». Йдеться про відміну продовження терміну оренди ТЕЦ до 2033 року й повернення до строку за першим договором (по 2023 рік). Продовження строку оренди міською радою ухвалювалося для одержання підприємством кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Кредит наразі не отриманий.

Також на початку засідання за пропозицією Чернігівського міського голови питання Про неутворення районних у місті Чернігові рад перенесене на серпневу сесію міської ради. До того часу в місті має відбутися широке обговорення цього питання.

Прес-служба Чернігівської міської ради