13 червня 2019 р.

Оголошення про скликання сорок третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 25 червня 2019 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться сорок третя сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження підписав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1. Про результати діяльності Чернігівської місцевої прокуратури.

2.Про внесення змін до «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у м. Чернігові на 2018-2021 роки».

3. Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія» Чернігівської міської ради.

4. Про уточнення назви вулиці міста.

5. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2019 році.

6. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року “Про місцеві податки” (47 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (49 сесія, 53 сесія 6 скликання, № 3/VII-11, № 13/VII-20, № 14/VII-20, № 16/VII-2, № 19/VII-16, № 25/VII-26, № 26/VII-14, № 28/VII-21, № 29/VII-19, № 35/VII-22, № 36/VII-30, № 38/VII-5, № 40/VII-7, № 41/VII-9).

7. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 29 листопада 2018 року № 36/VII-33 “Про міський бюджет на 2019 рік” зі змінами і доповненнями (№ 38/VII-6, № 39/VII-14, № 40/VII-8, № 41/VII-10, № 42/VII-15).

8.    Про неутворення районних у місті Чернігові рад.

9. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам  – учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО для індивідуального дачного будівництва,  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.

10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва та учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО для індивідуального дачного будівництва.

11.Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

13. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

14.Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами.

15. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель міста Чернігова.

17. Про депутатські запити.

18. Різне.

Графік засідання комісій