Субота 19 жовтня 2019 р. 13:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Актуально

У Чернігові проведуть сезонні роботи з гідравлічного випробування теплових мереж. ГРАФІК

Із травня по серпень АТ «Облтеплокомуненерго» та КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ «ТехНова» проводять сезонні роботи з гідравлічного випробування теплових мереж.

Вказана процедура потрібна для якісної підготовки до наступного осінньо-зимового сезону і проводиться для того, щоб виявити слабкі ділянки трубопроводів. Тоді ремонт проблемних мереж проведуть влітку, щоб взимку не виникло аварійної ситуації.

Для проведення робіт з гідравлічного випробування мереж потрібно відключати гаряче водопостачання в житлових будинках на термін від трьох днів до двох тижнів. Підприємства теплопостачання підготували спеціальний графік відключень.

Додатково окрім планових відключень будинків від гарячого водопостачання, на мапі робіт міста офіційного сайту «Контакт-центру» мешканці можуть відстежити дату та термін відключення послуги у зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт.

Для збільшення масштабу картинки на тисніть на неї

Прес-служба Чернігівської міської ради
22 квітня 2019 р.