28 березня 2018 р.

Щорічне весняне обстеження доріг розпочнеться цього тижня

28 березня управлінням житлово-комунального господарства міста Чернігова спільно з управлінням транспорту, транспортної інфраструктури та зв`язку і управлінням патрульної поліції в місті Чернігові буде розпочато проведення щорічного комісійного обстеження доріг міста, про що буде складено відповідний акт.

Усунення виявлених недоліків буде розпочато після досягнення сталого температурного режиму (більше +8°C). До цього часу ремонт будь-яким методом буде неефективним та матиме короткотривалий ефект.

Наразі на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста у 2018 році передбачено близько 42,5 млн. грн. За ці кошти проводитиметься середній ремонт, ямковий ремонт, ремонт струменевим методом, грейдування з підсипкою, а також нанесення дорожньої розмітки.

За інформацією Управління житлово-комунального господарства міської ради