2 серпня 2016 р.

Новації законодавства: розрахунок податку на прибуток нерезидентів

Чернігівська ОДПІ інформує: 29.07.2016 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2016 № 544 «Про затвердження форм та Порядку розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво» (далі – Наказ № 544).

Наказом № 544 затверджено:

форму Розрахунку податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення окремого балансу фінансово-господарської діяльності;

форму Розрахунку податку на прибуток постійного представництва нерезидента, визначеного шляхом застосування до суми отриманого доходу коефіцієнта 0,7;

Порядок розрахунку податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво.

Крім того, визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства фінансів України від 25.06.2013 № 610 «Про затвердження форм та Порядку розрахунку податкових зобов'язань з податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво».

Додатково повідомляємо, що з текстом Наказу № 544 можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Чернігівська ОДПІ