1 липня 2016 р.

До уваги платників податків! Графік проведення сеансів "гарячої лінії" у липні

08 липня 2016 року з 11-00 до 12-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з  начальником відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації управління обслуговування платників Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Нюнько Оленою Василівною на тему: «Звернення громадян та доступ до публічної інформації. Надання адміністративних послуг». Телефон: (0462) 652-896.

15 липня 2016 року з 11-00 до 12-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з завідувачем сектору адміністрування майнових податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Березовською Оленою Григорівною на тему: «Актуальні питання щодо отримання громадянами пільг по земельному податку». Телефон (0462) 652-880.

27 липня 2016 року з 11-00 до 12-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з заступником начальника управління - начальником відділу адміністрування податків із самозайнятих осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Гончаровою Тетяною Анатоліївною  на тему: ««Актуальні питання по єдиному податку фізичних осіб - підприємців». Телефон: (0462) 652-834.

Чернігівська ОДПІ