29 червня 2016 р.

Увага! Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг елктронного цифрового підпису

Чернігівська ОДПІ інформує: наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України від 16.06.2016 р. №94 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015 №15» затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм:

-         Реєстраційна картка (для юридичної особи);

-         Реєстраційна картка (для юридичної особи, зареєстрованої на території Донецької/Луганської областей, установчі документи якої втрачено);

-         Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця);

-         Додаток до розділу 2 Реєстраційної картки;

-         Заява про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа.

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набувають чинності з 01 липня 2016 року.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися віддаленими пунктами реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС до 30 червня 2016 року включно.

Нагадуємо, що для отримання  безкоштовного ключа електронного цифрового підпису потрібно звернутися до  сектору реєстрації користувачів при ГУ ДФС у  Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, 1-й поверх, кім.14. Телефон для довідок (0462)77-49-27.

Чернігівська ОДПІ