20 травня 2016 р.

Звітуємо за допомогою електронних сервісів ДФС

Яким чином укласти договір «Про визнання електронних документів» з органом ДФС в електронному вигляді?

Як пояснила заступник начальника управління обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Наталія Корчевська, для укладення договору «Про визнання електронних документів» з органом ДФС в електронному вигляді можуть бути використані безкоштовні програми та on-line - сервіси, надані компаніями - учасниками Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, які доступні у розділі «Програмне забезпечення» інформаційного ресурсу АЦСК ІДД за посиланням http://acskidd.gov.ua.

При цьому потрібно також враховувати, що посилені сертифікати ключів підписувачів (платників податків), які отримали послуги електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД, передаються до органів ДФС автоматично при підписанні договору «Про визнання електронних документів» використовуючи для цього спеціалізоване програмне забезпечення, on-line -сервіси, в тому числі надані компаніями – учасниками Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, які доступні у розділі «Програмне забезпечення» інформаційного ресурсу АЦСК ІДД за посиланням http://acskidd.gov.ua. Тобто, надавати до органів ДФС посилені сертифікати не потрібно. Ними органи ДФС користуються лише під час перевірки електронної звітності та ідентифікації осіб, які її підписали.

Нагадуємо, що на офіційному веб - порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) розміщено чимало електронних сервісів, за допомогою яких платники мають можливість скористатися корисною інформацією.

ДПІ у м. Чернігові