13 травня 2016 р.

Зміни до Порядку обліку платників податків

ДПІ у м. Чернігові інформує: 10.05.2016 р. набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 18.03.2016 р. № 375 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів», відповідно до якого внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. № 1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів», зокрема:

- запроваджено нові процедури та документи (відомості) органів ДФС про відсутність (наявність) заборгованості із сплати податків і зборів для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи за формою № 30-ОПП та відомості про узгодження плану реорганізації юридичної особи формою № 31-ОПП;

- виключена процедура формування та спрямування в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань повідомлень про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням;

- розширено коло платників;

Додатково повідомляємо: з оновленим текстом Наказу № 1588 можна  ознайомитися, скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

ДПІ у м. Чернігові