31 березня 2016 р.

Графік проведення сеансів телефонного зв'язку «гаряча лінія» у квітні

Увага: «гаряча лінія»!

08 квітня 2016 року з 11-00 до 12-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Оленою Василівною Нюнько на тему: «Звернення громадян та доступ до публічної інформації. Надання адміністративних послуг». Телефон 652-825.

15 квітня 2016 року з 11-00 до 12-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником відділу адміністрування екологічного податку та рентної плати і місцевих податків ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Людмилою Вікторівною Гординською на тему: «Плата за землю - 2016». Телефон 652-835.

22 квітня 2016 року з 11-00 до 12-00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб, майнових податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Аллою Анатоліївною Супрун на тему: «Порядок декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році». Телефон 652-853.

ДПІ у м. Чернігові