Четвер 27 лютого 2020 р. 10:03 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нове у оподаткуванні

Представникам творчих професій необхідно задекларувати свої доходи


Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує, що спортсмени, актори, репетитори та інші представники творчих професій зобов’язані задекларувати отримані протягом минулого року доходи у разі, якщо при нарахуванні та виплаті таких доходів не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Прозвітувати про отримані у 2016 році доходи необхідно до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».  Зробити це слід до 1 травня поточного року.

За вибором платника податків декларації подаються особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Декларантам варто скористатися спеціальним електронним сервісом  «Декларація про майновий стан» у відкритій частині Електронного кабінету платника, де можна безкоштовно завантажити, заповнити,  зберегти та роздрукувати  декларацію, а з використанням електронного цифрового підпису - подати декларацію в електронному вигляді.

Відповіді на питання, які виникають при заповненні та поданні декларації про майновий стан та доходи, порядку та термінів сплати можна  отримати у Центрі обслуговування платників  Чернігівської ОДПІ за адресою: вул. Кирпоноса, буд.28, м. Чернігів, телефони: 65-28-53, 65-28-32, 65-28-25.

Закликаємо платників сумлінно виконати свій конституційний обов’язок  - своєчасно задекларувати свої доходи та сплатити податки до бюджету країни. 

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.