Середа 26 лютого 2020 р. 11:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нове у оподаткуванні

Декларування доходів, отриманих поза межами підприємницької діяльності


 Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу на те, що відповідно до п. 177.6 ст. 177 Податкового кодексу України (далі -  Кодекс) у разі якщо фізична особа - підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних ним видів такої діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими Кодексом для платників податку - фізичних осіб.

            Податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб  - до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених р. IV Кодексу (п.п. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 Кодексу).

            Згідно п. 179.7 ст. 179 Кодексу фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Нагадаємо:  безкоштовно завантажити форму податкової декларації про майновий стан і доходи та ознайомитися з інструкцією щодо її заповнення можна на офіційному веб - порталі ДФС у розділі «Законодавство» (http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/70310.html).

Відповіді на питання, які виникають при заповненні та поданні декларації про майновий стан та доходи, порядку та термінів сплати можна  також отримати у Центрі обслуговування платників Чернігівської ОДПІ за адресою: вул. Кирпоноса, буд.28, м. Чернігів, телефони: 65-28-53, 65-28-32, 65-28-25.

Чернігівська ОДПІ закликає платників сумлінно виконати свій конституційний обов’язок  - своєчасно подати декларацію та сплатити податки до бюджету країни.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.