Понеділок 30 березня 2020 р. 00:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Нове у оподаткуванні

Реєстрація торгівців на ринку –

крок до налагодження партнерських відносин з державою

Для покращення добробуту нашого міста ми повинні свідомо і відповідально виконувати свій конституційний обов’язок - сплачувати належні платежі до бюджету для забезпечення стабільного фінансування закладів, установ та життєдіяльності громад.

З метою проведення профілактики та залучення громадян до сплати податків, спільно з представниками Чернігівського відділу поліції Чернігівською ОДПІ проводяться рейди на ринках міста.

Так, у серпні-вересні поточного року проведено 8 рейдів на ринках міста Чернігова. Під час заходів представники Чернігівської ОДПІ попереджали про відповідальність, встановлену законодавством України про працю та Кодексом про адміністративні правопорушення, громадян, які здійснювали торгівельну діяльність і не були зареєстровані фізичними особами – підприємцями. В результаті перевірочних заходів під час рейдів до державної реєстрації залучено 24 фізичні особи.

Всього за результатами перевірочної роботи на ринках міста у поточному році до державної реєстрації залучено 338 фізичних осіб, які здійснюють діяльність на ринках.

З метою виявлення незареєстрованих суб’єктів господарювання такі рейди будуть проводитися і надалі. Державна реєстрація незареєстрованих громадян фізичними особами – підприємцями буде кроком до налагодження партнерських та чесних відносин між державою та бізнесом, бо саме це є запорукою довірливих відносин та сприяє збільшенню добровільних надходжень до бюджету.

Відділ організації роботи Чернігівської ОДПІ