Субота 04 квітня 2020 р. 08:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Нове у оподаткуванні

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

  ЛИСТ від 08.06.2016 р. № 158/021/150-16

  Про працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні


Статтею 14 Закону України "Про зайнятість населення" (далі — Закон) визначено, що для працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім інвалідів, які не досягли пенсійного віку), підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

Зазначеним Законом обов'язок встановлення відповідної квоти для фізичних осіб підприємців та самозайнятих осіб не передбачено.

З метою реалізації статті 14 Закону наказом Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2013 року № 271 затверджено Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (далі — Порядок).

Порядком визначено, що роботодавці щороку, не пізніше 1 лютого після звітного року, подають територіальному органу державної служби зайнятості інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню(далі — Інформація).

Згідно з додатком до Порядку підприємства, установи та організації подають Інформацію територіальному органу державної служби зайнятості незалежно від місцезнаходження.

Інформація підписується керівником чи відповідальною особою за подання інформації, зазначається прізвище, ініціали та дата складання і подається представником підприємства, установи, організації до центру зайнятості на паперових носіях.

 


Директор Департаменту ринку праці та зайнятості С. Кікіна

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.